سن ایچ در فروشگاه آنلاین برادران زارعی

برادران زارعی

دربارهبرادران زارعیشرکت عالیفرد

 به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع کنسانتره، آبمیوه، نوشیدنی و شربت، در سال ۱۳۵۶ در شهر صنعتی کاوه در شهرستان ساوه کار خود را شروع کرد. شرکت عالیفرد متناسب با نیاز مشتریان و تغییر ذائقه و سلیقه آن‌ها، دائماً در حال افزودن به تنوع محصولاتش است اما همیشه کیفیت بالای محصولات را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است.

محصولات

سن‌ایچ میکسولوژی؛

موکتل‌ها برای تمام فصول

سن‌ایچ میکسولوژی هنر ترکیب طعم‌هاست. با دراختیارداشتن خانواده‌‌ای بزرگ و متنوع از نوشیدنی‌ها، سن‌ایچ این فرصت ناب را در اختیار شما قرار می‌دهد، تا مهمانانتان را در خانه، کافه‌ها و رستوران‌ها به دنیای هنرمندانه و هیجان‌انگیز موکتل‌ها دعوت کنید.
در این مجموعه، ۳۵ موکتل کاربردی از ترکیب این محصولات را معرفی کرده‌ایم. با نوشیدن موکتل‌های سن‌ایچ میکسولوژی، با طعم‌های جدید و حس تازگی آشنا می‌شوید. فقط کافی است دست‌به‌کارشوید، مواد اولیه را تهیه کنید و با ابزار میکسولوژی یا حتی ساده‌ترین وسیله‌ها در آشپزخانۀ خود، موکتل خوشمزه‌ای درست کنید و اطرافیانتان را شگفت‌زده نمایید.
روزها و فصل‌ها در گذرند و هر روز و هر فصل نوشیدنی مخصوص خود را می‌طلبد. در این مجموعه سعی کرده‌ایم متناسب با هر فصل، موکتل خاصی ارائه کنیم. امسال، نوروز و شب یلدای شادتری را با موکتل‌های سن‌ایچ میکسولوژی تجربه خواهید کرد.

برادران زارعی
برادران زارعی

وسایل موردنیاز


برای اغلب ما، موکتل‌ها زینت‌دهنده و روح‌بخش مهمانی‌هاست. اگر شما هم می‌خواهید مهمانی‌تان را با سِرو موکتل‌ها به‌یادماندنی‌تر کنید، احتمالاً همۀ وسایلی که احتیاج دارید، در آشپزخانه‌تان پیدا خواهید کرد.
البته بهتر است علاقه‌مندان چند ابزار جانبی را برای درست‌کردن موکتل‌ها تهیه کنند تا حین انجام کار، لذت بیشتری ببرند و شهرت و محبوبیتشان در مقام میزبان بیشتر شود. سعی کنید همیشه ابزارآلات باکیفیت با ظاهر و کارایی مناسب بخرید تا در کمترین زمان، بهترین نوشیدنی را برای مهمانانتان تهیه کنید.

چاقوی تیز

پوست‌کن
مودلر
قاشق بار
دربازکن
آبمیوه‌گیر دستی
مخلوط کن
سطل یخ
پارچ
پیمانۀ مخصوص
صافی مخصوص