به همین دلیل است که باید با یک حبه سیر زیر بالش بخوابید

اسماء زارعیاسماء زارعی
147 بازدید
برادران زارعی

به همین دلیل است که باید با یک حبه سیر زیر بالش بخوابید

برادران زارعی

قرار دادن یک حبه سیر زیر بالش فواید شگفت انگیزی دارد!
ما در فکر کردن به غذایی که با یک یا دو حبه سیر بهتر نمی شود مشکل داریم. این یک راه عالی برای اضافه کردن طعم اضافی به یک ظرف است و در سراسر جهان از آن استفاده می شود. اما آیا می دانستید که سیر نه تنها برای استفاده در آشپزخانه، بلکه در اتاق خواب نیز عالی است؟

سیر معمولاً در مورد “اقدامات اتاق خواب” مفید نیست، اما این نوع عملی نیست که ما در مورد آن صحبت می کنیم.

سیر
از لحاظ تاریخی، سیر برای بسیاری از چیزهای مختلف استفاده می شد. بیشترین استفاده در پختن ظروف بوده و هنوز هم هست. اما کاربردهای دیگر و عجیب‌تر برای مبارزه با حیوانات موذی و بیرون راندن شیاطین بود. اگرچه این دومی خرافه خالص بود، اما افراد زیادی وجود دارند که معتقدند سیر خاصیت محافظتی دارد. درست است که سیر فواید شگفت انگیزی دارد، چه زمانی که آن را می خورید و هم زمانی که آن را در اتاق دارید. یکی از این موارد استفاده در اتاق خواب است و خیر، شما عزیزان خود را با این ترفند نمی ترسانید!

اثر آرام بخش
با یک حبه سیر زیر بالش، خیلی راحت تر و آرام تر می خوابید! می‌دانیم که این کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما مواد گوگردی موجود در سیر همراه با رایحه آن تأثیر آرام‌بخشی روی شما دارد. بوی سیر کمی از طریق بالش می رسد که به شما کمک می کند راحت تر به خواب بروید. به علاوه، کیفیت خواب شما را نیز بهبود می بخشد. به عبارت دیگر: شما سریع تر و عمیق تر می خوابید. چه چیز دیگری می خواهی؟ یک یا دو میخک (از جمله پوست آن) را زیر بالش خود قرار دهید و متوجه تأثیر آن خواهید شد. مثل یک بچه می خوابی! و نگران نباشید؛ صبح روز بعد که از خواب بیدار می شوید اتاق خواب شما بوی سیر نمی دهد و شما نیز بوی سیر نمی دهید. همه همچنان می خواهند در کنار شما بنشینند! ارزش امتحان کردن را دارد؟

بنوش
سیر برای چیزهای دیگر نیز عالی است. آیا با معده خود مشکل دارید، مانند اسید معده؟ یک لیوان آب بنوشید و کمی سیر تازه به آن اضافه کنید. همچنین می توانید زمانی که به سختی به خواب می روید مقداری سیر را امتحان کنید. یک حبه سیر را له کنید و با مقداری شیر گرم و عسل به لیوان اضافه کنید و بنوشید. معجون ها طعم ناخوشایندی دارند، اما کمک می کنند!

آیا می خواهید این مقاله را برای بعد ذخیره کنید؟ آن را در Pinterest پین کنید!

به همین دلیل است که باید با یک حبه سیر زیر بالش بخوابید

دسته بندی سلامت
اشتراک گذاری
مدیریت فروشگاه موادغذایی برادران زارعی بنیانگذار حاج پنجعلی زارعی

نوشته های مرتبط

0 پاسخ به “به همین دلیل است که باید با یک حبه سیر زیر بالش بخوابید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+17000 محصولات
+10000 سفارشات تکمیل شده
+1000 کاربران
188+ مطالب وبلاگ
سبد خرید
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
ورود به سایت