وارد شوید ثبت نام

به همین دلیل است که باید کلیدهای اتومبیل خود را با فویل آلومینیومی بپیچید

بازدید: 730 بازدید
برادران زارعی

به همین دلیل است که باید کلیدهای اتومبیل خود را با فویل آلومینیومی بپیچید

برادران زارعی

فویل آلومینیومی می تواند بسیاری از مشکلات شما را نجات دهد

ما مطمئن هستیم که شما با فویل آلومینیومی آشنا هستید. بسیاری از مردم از آن در آشپزخانه استفاده می کنند ، اما بسیاری فکر نمی کنند که از آن برای محافظت از وسایل خود استفاده کنند. ممکن است ایده عجیبی به نظر برسد ، اما به نظر می رسد که فویل آلومینیومی یک محصول عالی برای محافظت از وسایل شما است.

فواید

  • پیچاندن قطعات بدنه در فویل آلومینیومی می تواند مزایا و مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. به عنوان مثال ، در برابر خستگی عالی است ، مفاصل دردناک را تسکین می دهد ، درد ناشی از سوختگی را نرم می کند و حتی می تواند برای درمان سرماخوردگی مورد استفاده قرار گیرد.

 

فویل آلومینیومی دارای کاربردهای مفیدی است که شاید تا به حال به آن فکر نکرده اید.

 

به قیف نیاز دارید اما در خانه آن را ندارید؟ نگران نباشید؛ با تا کردن کمی فویل آلومینیومی می توانید به راحتی قیفی را ایجاد کنید که نشت نمی کند. ایده آل!

اگر نیاز به اتو کردن برخی از لباس ها دارید اما زمان کافی برای انجام این کار ندارید ، فویل آلومینیومی راه حل ایده آل است. یک لباس را دور یک تکه فویل تا کنید و سپس اتو کنید. به دلیل فویل ، لباس به طور همزمان در دو طرف اتو می شود. خیلی سریعتر کار خود را انجام می دهید! قیچی بلانت؟ مشکلی نیست. اگر از فویل آلومینیومی استفاده می کنید قیچی قبل از اینکه بدانید زیبا و تیز خواهد بود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک تکه فویل بردارید و سپس آن را به قطعات کوچکتر برش دهید. این همه!

چسبیدن ثابت به لباس می تواند بسیار خسته کننده باشد. خوشبختانه یک ترفند ساده و سریع برای رفع این مشکل وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقداری فویل را به صورت توپ درآورده و از آن برای مالیدن لباس ها استفاده کنید. چسبندگی استاتیک از بین می رود. آیا سیگنال وای فای ضعیفی در خانه دارید؟ از فویل آلومینیومی صفحه ای بسازید و آن را در محلی که می خواهید سیگنال را افزایش دهید ، به دیوار بچسبانید. سیگنال در جهت صفحه نمایش افزایش می یابد.

به همین دلیل است که باید کلیدهای اتومبیل خود را با فویل آلومینیومی بپیچید

بسیاری از مدلهای جدید خودرو دارای ویژگی جدید شگفت انگیزی هستند: سیستم استارت بدون کلید. با استفاده از این ویژگی می توانید ماشین خود را بدون چسباندن کلید در قفل یا فشار دادن یک دکمه باز کنید. این خودرو از سنسورهایی برای اتصال به کلید خودرو و باز کردن درب استفاده می کند. هنگامی که نشسته اید ، می توانید ماشین را با فشار دادن یک دکمه روشن کنید. این ایده آل به نظر می رسد ، اما سارقان هوشمند خودرو راهی برای سوء استفاده از این ویژگی پیدا کرده اند.

کلید ماشین

  • کلیدهای خودرو که دارای سیستم راه اندازی بدون کلید هستند از طریق اتصال بی سیم کار می کنند. این سیگنال فقط زمانی کار می کند که در فاصله دو متری ماشین خود باشید. در غیر این صورت ، متصل نمی شود متأسفانه ، سارقان باهوش راهی برای هک این سیگنال و تقویت آن پیدا کرده اند. این روزها آنها به هیچ فناوری پیچیده ای نیاز ندارند: دستگاه های مورد نیاز برای هک سیگنال را می توان به سادگی در فروشگاه خریداری کرد و گران نیستند.

توسعه دهنده

  • سارقان از یک نوع تقویت کننده یا تقویت کننده سیگنال برای تقویت ارتباط بین کلید شما و ماشین استفاده می کنند. برای این کار باید نزدیک باشید ، اما آنقدر دور که نتوانید خودتان ماشین را باز کنید. یک مثال می تواند این باشد که کلید ماشین شما در جایی در خانه شما قرار دارد در حالی که ماشین جلوی ماشین پارک شده است ، یا شما در دفتر هستید و ماشین شما در پارکینگ است. سارقان از تقویت کننده برای تقویت سیگنال بین کلید شما و ماشین استفاده می کنند تا وقتی شما در اطراف نیستید درها باز شوند.

جلوگیری

  • برای مسدود کردن سیگنال می توانید از چند ترفند مفید استفاده کنید. ارزان ترین و ساده ترین راه این است که کلیدهای ماشین خود را قبل از قرار دادن آنها در کیف یا جیب خود در یک تکه فویل آلومینیومی بپیچید. این باعث اختلال در سیگنال می شود. همچنین می توانید یک کیف پول فلزی مخصوص خریداری کنید که سیگنال را مسدود می کند. نکته دیگری که می توانید امتحان کنید این است که وقتی در خانه هستید کلیدهای خود را در فریزر قرار دهید! فریزر سیگنال را نیز مسدود می کند. فقط باید به خاطر داشته باشید که آنها را در آنجا قرار داده اید … هنوز از این بابت احساس راحتی نمی کنید؟ همچنین می توانید از فروشنده خودرو بخواهید که ویژگی کلید را مسدود کند. به این ترتیب ، هیچ کس نمی تواند از آن استفاده کند.

آیا می خواهید این مقاله را برای بعد ذخیره کنید؟ آن را در Pinterest پین کنید!

دسته‌بندی ابزار و ملزومات
اشتراک گذاری
نوشته‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید