سئوالات متداول

بله. پس از ورود به حساب کاربری خود و در بخش پروفایل کاربری، نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایید.

گاهی اوقات بویژه ایمیل‌های ارسال شده به gmail در بخش  spam ذخیره می‌شود. لطفا این بخش را چک نمایید. در صورت عدم ارسال مجدداً درخواست تغییر رمز نمایید.

بله شما می توانید پس از ورود به حساب کاربری خود، در بخش سفارشات من، سوابق خریدهای قبلی خود را مشاهده نمایید.

بله. شما می‌توانید بدون عضویت کلیه کالاها و قیمت‌ها را مشاهده نمایید و به سبد خرید اضافه کنید ولی برای مراحل بعدی و ثبت سفارش باید پس از عضویت وارد حساب کاربری خود شده تا بتوانید از کلیه امکانات استفاده کنید.

شما در کلیه ساعات شبانه روز می‌توانید نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید و محدودیت زمانی وجود ندارد.

بله. پس از ثبت سفارش و نهایی کردن آن، شما نام، آدرس و مشخصات تحویل گیرنده را ثبت نمایید. متصدیان تحویل کالا بعد از احراز هویت نسبت به تحویل اقدام می نمایند.

بله. با تکمیل اطلاعات حقوقی شرکت یا سازمان در بخش حساب کاربری، می‌توانید نسبت به سفارش و اخذ فاکتور رسمی و گواهی ارزش افزوده اقدام نمایید.

فروشگاه اینترنتی برادران زارعی با ارسال پیامک مراحل سفارش را به شما اعلام می‌نماید. تنها شماره رسمی ترسال پیامک 09185200566. لذا چنانچه از شماره‌های دیگری پیامکی باه نام فروشگاه اینترنتی برادران زارعی برای شما ارسال گردید، لطفا جهت پیگیری قانونی به ایمیل INFO@ZAREI2020.ir اطلاع دهید. ضمنا در وب سایت امکان پیگیری سفارش با درج کد پیگیری فروشگاه تعبیه شده است.

بله، می‌توانید با تماس به شماره 09185200566 اقدام نمایید.

بله، در حال حاضر امکان سفارش تلفنی وجود دارد.

بله، در مرحله نهایی سفارش و پرداخت، از شما سوال میشود .میتوانید با برداشتن تیک ارسال فاکتور اقدام نمایید.

با توجه به شرایط کالا، محل تحویل و نوع ارسال متفاوت است و در حساب کاربری – بخش ارسال به اطلاع مشتری می رسد.

ارسال سفارشات بالای 100هزار تومان در قروه رایگان است.

بله، شما می توانید با انتخاب ارسال زماندار البته در اپلیکیشن،مطابق با نظر خود،سفارش را تحویل بگیرید.

شما میتوانید با انتخاب بازه زمانی  (بجز لوازم خانگی و کارتنی)‌ نسبت به انتخاب نحوه ارسال اقدام نمایید.

شما می توانید از درگاه پرداخت اینترنتی به صورت آنلاین یا پرداخت دستگاه پوز درب منزل و وجه نقد به هنگام تحویل کالانسبت به تسویه اقدام نمایید.

با کلیه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب میتوانید بصورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت اینترنتی فروشگاه اینترنتی برادران زارعی یا مبلغ فاکتور را به شماره کارت بانک ملی ایران به اسم رضا زارعی(6037997123801962)،فاکتور خود را تسویه نمایید.

در بعضی مواقع با قطع شبکه بانکی این حالت پیش می‌آید. بانک پس از رفع مغیرت به صورت خودکار مبلغ را به حساب شما برگشت میدهد.چنانچه تا 72 ساعت بازگشت پول انجام نگیرد با بانک عامل پرداخت اینترنتی خود تماس و موضوع را پیگیری نمایید.