خدمات رسانی فروشگاه برادران زارعی

برادران زارعی برای گسترش ارائه خدمات خود به سراسر ایران، امکان استفاده از سرویس سوپرمارکت خود را به تدریج در شهرهای دیگر ایران، به غیر از قروه هم فراهم می‌کند. اکنون، کاربران شهرهای دیگر هم علاوه بر قروه می‌توانند کالاهای سوپرمارکتی لازم خود را به صورت آنلاین از سوپرمارکت برادران زارعی سفارش دهند.

لوگوی سوپرمارکت دیجی‌کالا

سوپرمارکت برادران زارعی برای همه ایران

کاربران با خرید از سوپرمارکت برادران زارعی می‌توانند این اطمینان را داشته باشند که در هر روز هفته و در هر ساعتی از شبانه روز به بزرگترین و متنوع ترین و مناسب ترین و ارزانترین سوپرمارکت آنلاین ایران دسترسی دارند. در این هایپرمارکت بزرگ انواع مختلف محصولات تند مصرف موجود است. انتخاب گسترده و دسترسی به محصولات مختلف خوراکی، بهداشتی و… با بهترین کیفیت، مزیتی است که کاربران فروشگاه آنلاین برادران زارعی با خرید از بخش سوپرمارکت فروشگاه از آن بهره‌مند می‌شوند.

نکته مهم و قابل توجه برای خرید محصولات سوپرمارکتی در فروشگاه برادران زارعی دقت به نشان کامیون سبز رنگ کنار کالاهاست که نشان‌دهنده قابلیت ارسال سریع برای مشتری است. اکنون ۶ بازه زمانی از ۹ صبح تا ۱۰ شب با اختلاف زمانی ۲ ساعت برای قروه فعال است اما در مورد شهرستان ها ، ارسال سفارش‌ها از ساعت ۹ صبح تا ۲۰ بعدظهر به مدت یک یا دو روز کاری امکان‌پذیر است که در آینده‌ای نزدیک بازه‌های زمانی مختلف اضافه خواهد شد.

خرید از سوپرمارکت برادران زارعی چه مزایایی دارد؟

برادران زارعی با ارائه‌ی اقلام سوپرمارکتی در تلاش است تا خرید راحت و آسوده‌ای را برای همه ایران رقم بزند. اما مزیت‌های سرویس سوپرمارکت برادران زارعی چیست و چرا برای زندگی پر سرعت امروز که با شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا هم دست به گریبان است، توصیه می‌شود؟

تنوع و گستردگی محصولات خوراکی و غیرخوراکی

هدف اصلی برادران زارعی برقراری دسترسی آسان و سریع افراد در همه نقاط کشور به تمامی کالاهای مصرفی و اساسی است. که در این راستا با قرار دادن طیف وسیعی از اقلام لازم مصرفی هر خانه، کاربران می‌توانند تمامی خریدهای روزانه، هفتگی و ماهانه خود را به‌راحتی از برادران زارعی انجام دهند.

مقرون به صرفه بودن تأمین کالاهای اساسی

علاوه بر این‌ها، سوپرمارکت برادران زارعی به صورت دوره‌ای تخفیف‌های شگفت‌انگیز سوپرمارکتی را در قالب جشنواره‌های مختلف به کاربران پیشنهاد می‌دهد. این جشنواره‌ها فرصت مناسبی برای خرید مقرون‌به‌صرفه و دسترسی آسان و سریع به نیازهای اساسی خانه و زندگی‌ست. کمپین های سر ماه برای تأمین اقلام مصرفی یک ماهه خانواده ها توصیه می شود. همچنین جشنواره های وسط ماه برای تکمیل سبد محصولات لازم و اساسی، برای کاربرانی که میخواهند خریدهای ابتدای ماه خود را کامل کنند گزینه بسیار مناسبی ست. علاوه بر این ها، سوپرمارکت برادران زارعی هر روز تخفیف های شگفت انگیز خود را در وب‌سایت و اپلیکیشن و همچنین پیامک و ایمیل به کاربران اطلاع رسانی می کند. این تخفیف‌ها عموما روی کالاهای اساسی اعمال می‌شود و کاربران میت‌وانند آیتم‌های ضروری خود را بهترین قیمت و از معتبرترین برندها خریداری کنند.

اطمینان از کیفیت و تازگی کالاها

همه محصولات سوپرمارکتی برادرا زارعی به تاریخ روز است تا کالاهای تازه با کیفیت مناسب برای مشتریان ارسال شود و خاطره‌ی لذت‌بخشی را از خرید اینترنتی تجربه کنند. اصالت کالاها یکی از ارزش های اساسی برادرا زارعی ست. این حساسیت درباره‌ی کالاهایی که ماهیت آسیب‌پذیرتری دارند بسیار بیشتر است.

قابلیت ارسال در زمان دلخواه

با خرید محصولات سوپرمارکتی از برادران زارعی، کاربران این امکان را دارند که زمان تحویل سفارش را به دلخواه انتخاب کنند تا کالا در مناسب‌ترین زمان برایشان ارسال شود. به عبارت دقیق‌تر، کاربران با خرید آنلاین از سوپرمارکت برادران زارعی نه تنها می توانند در هر ساعتی از شبانه روز به خرید بروند، بلکه زمان تحویل سفارش هم به انتخاب خودشان انجام می شود.

تحویل درب منزل

مزیت اصلی و بزرگ خرید آنلاین، تحویل خریدها در مقصددلخواه کاربر است. سرویس سوپرمارکت برادران زارعی هم از این قابلیت برخوردار است و تمامی خریدهای سوپر مارکتی با رعایت نکات بهداشتی درب منزل به مشتریان تحویل داده می‌شود تا در زمان دریافت سفارش، بتوانند کالاهای خریداری شده را بررسی کنند. گفتنیست که کالاهای سوپرمارکتی از جمله کالاهای فسادپذیر هستند و شامل رویه های بازگرداندن کالا نمی‌شوند.

آشنایی بیشتر با سوپرمارکت برادران زارعی

خرید اینترنتی زندگی‌های امروزی را ساده‌تر و در عین حال ایمن‌تر کرده است، به‌خصوص زمانی که مطمئن باشیم خریدمان مقرون‌به‌صرفه است و هر کالایی را  که نیاز داریم می‌توانیم به‌راحتی و با چند کلیک در یک فروشگاه پیدا کنیم. برادران زارعی هم با اضافه کردن اقلام سوپرمارکتی در تلاش است تا خرید راحت و آسوده‌ای را برای همه ایران رقم بزند. این سرویس در ابتدا فقط برای ساکنین شهر قروه قابل استفاده بود که اکنون برای شهرهای ایران هم در دسترس است.

برادران زارعی در تلاش است تا با ارائه‌ی سرویس‌های همه جانبه در کنار همه مردم ایران باشد و امیدوار است ساکنان شهرهای بزرگ تا روستاهای کوچک ایران از برابری حداکثری در استفاده از این خدمات برخوردار باشند.